Samsung potwierdził listę swoich urządzeń, których jeszcze oficjalnie nie zaprezentował

samsung

Kolejne wycieki zdradzają nowe produkty Samsunga na nadchodzącą premierę urządzeń producenta. Okazuje się, że aplikacja Samsung Members zdradziła więcej niż powinna przygotowując podłoże techniczne dla przyszłych produktów, również tych, które nie miały jeszcze premiery. To tylko kolejny przykład, jak kontrolowane przecieki mogą budzić zainteresowanie i spekulacje przed oficjalnymi prezentacjami.

Samsung znowu potwierdza swoje przedpremierowe urządzenia. Serio?

Pisząc kolejny news zastanawiam się nad tymi wszystkimi wyciekami. Nie ma się co oszukiwać, ale do Internetu trafiło już trochę dowodów na istnienie niektórych produktów. Samsung czy Wy to robicie specjalnie? Taka ilość błędów, która zdradza istnienie urządzeń nie może być ludzką pomyłką. Obecnie producent potwierdził istnienie kolejnych urządzeń, które również zobaczymy na nadchodzącej premierze Samsung Galaxy Unpacked 10 lipca w Paryżu. Wyciek z nazwami nowych produktów został dostrzeżony w aplikacji Samsung Members przez jednego z użytkowników portalu X (dawny twitter). Rydah opublikował listę urządzeń w swoim wpisie pokazując, że urządzenia takie Samsung Galaxy Watch FE, Watch 7, Galaxy Buds 3 Pro i Galaxy Ring istnieją. Oczywiście o pierścień Koreańczyków miał już swoją “małą premierę” na targach CES. Reszta urządzeń miała swoje mniejsze bądź większe wpadki medialne, które ukazały spore ilości informacji lub zdjęć.

Samsung potwierdził listę swoich urządzeń, których jeszcze oficjalnie nie zaprezentował
Zrzut ekranu z aplikacji Samsung Members / fot.RydahDoesTech

Obserwując to wszystko zastanawiam się, czy do 10 lipca zobaczymy dokładnie wszystkie urządzenia, poznamy ich ceny oraz dokładną specyfikację. Jeśli tak dalej pójdzie to możemy być pewni, że premiera, która odbędzie się mniej więcej za miesiąc będzie czystą formalnością. Z drugiej strony taką “pokazywanie” swoich produktów urywkami podsyca atmosferę. Niektórym producentom właśnie o to chodzi. W mojej ocenie pasuje tu znany cytat „Nieważne jak o tobie mówią, ważne by mówili!”.

Źródło: 9to5google

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!