Samsung zalicza kolejną wpadkę oferując zegarek, którego jeszcze nie ma na rynku

Samsung Galaxy Watch5
Samsung Galaxy Watch5

Przecieki informacyjne w kwestii urządzeń przedpremierowych powoli stają się czymś normalnym. To zrozumiałe, że urządzenia powstały dużo wcześniej i są testowane przez różnych ludzi (pracowników producenta), ale sprzedaż czegoś, czego jeszcze nie zaprezentowano na rynku powoduje, że można się pogubić. Samsungu, musicie chyba popracować nad poufnością swoich premierowych produktów.

Gdzie kupić zegarek Samsung Galaxy Watch FE? Trudno kupić coś, czego jeszcze nie ma oficjalnie

Kiedy patrzę na belgijski baner reklamowy produktów Samsung myślę sobie. Fajna promocja, ale zaraz, zaraz…coś mi tu nie do końca pasuje. Wrzucam szybko frazę do Google: specyfikacja Samsung Galaxy Watch FE i wyskakuje mi artykuł na ROOTBLOG.PL. Czytam i okazuje się, że zegarek fajny, ale tak naprawdę nikt go oficjalnie jeszcze nie widział. Belgijski oddział firmy Samsung wrzucił do sieci promocje, która nie ma sensu. Wystarczy kupić smartfon Galaxy S24, Galaxy S24+ lub Galaxy S24 Ultra wraz z abonamentem Orange, lub VOO, aby za darmo otrzymać (prawie)oficjalny zegarek Samsung Galaxy Watch FE. Myślałem, że już wszystko widziałem na rynku mobilnych technologii, ale tego jeszcze nie grali.

Samsung

 

Jak można kupić coś, czego jeszcze nie ma? Widać można skoro są już oferty. Co ciekawe promocja Samsung wychodzi poza datę oficjalnej premiery. To może oznaczać tylko jedno, że taka oferta była lub inaczej jest w planach, ale zaliczyła mały falstart z datami. Według baneru, jeśli dokonamy zakupu wybranego smartfona z rodziny S24 z dodatkami abonamentowymi do 30 czerwca, po czym zarejestrujemy całość do 30 sierpnia to zegarek Galaxy Watch FE będzie nasz i to za darmo. Co ciekawe oficjalna premiera tego smartwatcha jest zapowiedziana na 10 lipca w Paryżu. Widzimy, że terminy się mocno rozjechały.

Samsung sam zaprezentował w zasadzie wszystkie produkty przed premierą

Pierwszym z nich był Galaxy Ring. Urządzenie nie miało jeszcze premiery w Europie, ale zostało zaprezentowane w gablotach na targach MWC 2024 w Barcelonie. Można powiedzieć, że to jedna z pierwszych prezentacji. Następnie (całkiem niedawno) kazachstański oddział firmy Samsung zaprezentował nam banery z modelami Galaxy Z Flip 6 i Fold 6 potwierdzając sporo spekulacji. Teraz jesteśmy świadkami promocji z udziałem towaru, którego nie ma oficjalnie na rynku. Czy producent zaprezentuje nam coś jeszcze w ramach falstartu? Do premiery został jeszcze miesiąc.

Źródło: Gsmarena

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!