Shopee udziela wskazówek o e-commerce. Startuje kanał Shopee Masters

shopee masters

W ciągu ostatnich lat sytuacja na rynku e-commerce zmieniła się znacząco. Pandemia spowodowała, że wiele firm musiało postawić na handel w formie online. Jak podaje Shopee, od samego początku działalności ich misją jest pomaganie lokalnym firmom w rozpoczęciu sprzedaży online, rozwijaniu biznesu i odnoszeniu sukcesów na tym polu. Shopee Masters to kolejny krok na tej drodze.

Shopee Masters z darmowymi materiałami o e-commerce

Na edukacyjnym kanale w serwisie YouTube można znaleźć nagrania z webinariów prowadzonych przez ekspertów i managerów platformy. Są one przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych sprzedawców, którzy na przykład chcieliby uzyskać odznakę Super Sprzedawcy. Wśród materiałów znajdują się także te dotyczące dostępnych dla sprzedawców Shopee narzędzi, które pozwalają na optymalizację działań.

Jednym z celów, który przyświecał Shopee, gdy platforma rozpoczynała swoją działalność w Polsce, była pomoc Polakom w czerpaniu korzyści, jakie dają sprzedaż i zakupy online. W dość krótkim czasie od naszego startu udało nam się zarejestrować na platformie dziesiątki tysięcy lokalnych przedsiębiorców, którzy sprzedali z nami miliony produktów. Dziś e-commerce odgrywa kluczową rolę w łączeniu sprzedawców i rosnącej grupy kupujących online. Mamy nadzieję, że dzięki Shopee Masters będziemy mogli pomóc jeszcze większej grupie ludzi rozwijać się i zdobywać nowe umiejętności – szczególnie tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z e-commerce.

mówi Michał Tykarski, Business Development Director w Shopee

Źródło: techno-senior.com

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!