Strona główna Producenci Xiaomi Słuchawki Redmi AirDots sprzedane w ponad 3 milionach egzemplarzy na całym świecie

Słuchawki Redmi AirDots sprzedane w ponad 3 milionach egzemplarzy na całym świecie

-

Submarka Xiaomi ma powody do dumy. Słuchawki typu TWS cieszą się coraz to większą popularnością na całym świecie i potwierdza to tylko liczba sprzedanych Redmi AirDots na całym świecie. Oczywiście chiński producent nadal nie powiedział ostatniego słowa!

Redmi AirDots cieszą się ogromną popularnością

Słuchawki firmy Redmi zostały zaprezentowane na terenie Chin 18 marca tego roku. Sprzedaż rozpoczęła się dopiero 9 kwietnia i od tego dnia submarka Xiaomi sprzedała już ponad trzy miliony AirDotsów. O skali sukcesu możemy mówić w szczególności wtedy, gdy spojrzymy na pierwszy miesiąc od wprowadzenia bezprzewodowych dokanałówek na rynek. W zaledwie 30 dni Redmi wysłało do klientów ponad milion sztuk swojego urządzenia. I wynik ten robi naprawdę spore wrażenie, a w szczególności wtedy, gdy spojrzymy na to, że są to pierwsze w historii słuchawki submarki Xiaomi.

Oczywiście firmy te nadal są powiązane, a w Europie Redmi nadal pozostaje serią urządzeń należących do Xiaomi, ale w Chinach możemy traktować je jako osobne marki. Tym samym fani mogli wybrać Xiaomi AirDotsy i nie zaufać tańszym, i w teorii gorszym, słuchawkom typu TWS. Niemniej jednak Redmi AirDots to naprawdę świetny sprzęt dostępny w wyjątkowo niskiej cenie.

Zobacz także: Tanie i jednocześnie dobre? Recenzja Redmi AirDots

Przyznam szczerze, że bardzo liczę na to, że Redmi już niedługo zaprezentuje drugą generację swoich bezprzewodowych dokanałówek. W sieci coraz częściej pojawiają się informację na temat Xiaomi AirDots Pro drugiej generacji, ale o nowości Redmi nie słyszeliśmy tak naprawdę nic. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości!

SPECYFIKACJA TECHNICZNA REDMI AIRDOTS

  • Pasmo przenoszenia: 20-20000 Hz,
  • Impedancja: 16 Ω,
  • 8-milimetrowy pojedynczy przetwornik dynamiczny,
  • Czułość: 106 +- 3 dB,
  • Bateria w samych słuchawkach 40 mAh, w pokrowcu 300 mAh,
  • Bluetooth 5.0,
  • Wymiary: 23 x 14,5 x 13 mm, waga: 39 g
  • Dodatkowo: wodoszczelność IPX4
  • Zawartość zestawu: słuchawki, pokrowiec pełniący rolę stacji dokującej, kabel microUSB, wymienne gumeczki w innych rozmiarach, instrukcja obsługi

Co myślicie o Redmi AirDots? A może sami korzystacie z tych słuchawek? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!
Kolejny artykuł znajdziesz poniżej