Świąteczny poradnik zakupowy 2022! Nasze propozycje na prezenty

Poradnik zakupowy święta Boże Narodzenie
(fot. Tim Mossholder z Pexels)

Dokładnie za miesiąc rozpoczną się Święta Bożego Narodzenia. Jest to czas, który spędzamy z bliskimi i obdarowujemy się prezentami. Ciężko jednak wybrać dobry prezent – zwłaszcza jak na rynku jest tak wiele produktów. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was specjalny poradnik!

Smartfony

Smartfon to narzędzie bez którego ciężko odnaleźć się w dzisiejszej rzeczywistości. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was poradnik wypełniony przeróżnymi smartfonami. Tym samym każdy z Was znajdzie coś dla siebie lub dla kogoś bliskiego.

Kliknij tutaj, aby przeczytać poradnik zakupowy ze smartfonami!

Infinix NOTE 12 PRO w śniegu

Słuchawki

Podstawowe akcesorium przydatne w domu, szkole, pracy czy podczas podróży. Dobre słuchawki to sprzęt, z którym ciężko się rozstać, bowiem ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie czy wydajność. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was poradnik, w którym zostały przedstawione słuchawki kilku kategorii w różnych cenach. Tym samym dopasujecie model do swoich lub czyichś potrzeb.

Kliknij tutaj, aby przeczytać poradnik zakupowy ze słuchawkami!

Nothing Ear (1)

Akcesoria

Codziennie polegamy na urządzeniach, o których wiele nie myślimy. Jednakże bez nich dzień faktycznie byłby trudniejszy. Ale które sprzęty warto kupić? Na to pytanie odpowiedź nie jest prosta, dlatego też przygotowaliśmy ten poradnik, w którym wymieniliśmy listę naprawdę przydatnych urządzeń!

Kliknij tutaj, aby przeczytać poradnik zakupowy z akcesoriami!

Xiaomi Mi Band 6
Xiaomi Mi Band 6

Tablety

Przechodzimy swoisty renesans tabletów, bowiem faktycznie wracają do łask. Na rynku mamy coraz więcej propozycji, a te okazują się być przydatne i ciekawe w wykorzystywaniu. Nasz poradnik zawiera najlepsze – przynajmniej według nas – tablety, jakie faktycznie możecie zakupić.

Kliknij tutaj, aby przeczytać poradnik zakupowy z tabletami!

Xiaomi Pad 5
Xiaomi Pad 5

Smart Home

Urządzenia wyposażenia inteligentnego domu naprawdę mogą nam ułatwić życie, jak i dodać kilka ciekawych funkcji, o których normalnie nie myślimy. W dobie droższego prądu są też w stanie pomóc nam sporo zaoszczędzić na rachunkach. Dlatego też przygotowaliśmy odpowiedni poradnik, w którym wskazaliśmy kilka najciekawszych urządzeń, które z pewnością Wam się przydadzą.

Kliknij tutaj, aby przeczytać poradnik zakupowy z urządzeniami Smart Home!

(fot. Binyamin Mellish w Pexels)
(fot. Binyamin Mellish w Pexels)

Gaming

Akurat mamy długie, zimowe wieczory co sprawia, że aura może nie wydawać się zbyt przyjemna. Na szczęście pomóc mogą uwielbiane przez wielu gry! Gaming to ogromny dział, ale znaleźć odpowiednią grę jest naprawdę trudno. Dlatego przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji, które okażą się świetne w te Święta Bożego Narodzenia, jak i później!

Kliknij tutaj, aby przeczytać poradnik zakupowy z grami!

Xbox Series S

Inne

Nie każdy udany prezent musi być stricte technologiczny czy elektroniczny. Z tego też powodu przygotowaliśmy także oddzielną kategorię wypełnioną nieco innymi produktami, które naprawdę mogą przypaść Wam do gustu!

Kliknij tutaj, aby przeczytać poradnik zakupowy z produktami nietechnologicznymi!

(fot. Pixabay)
(fot. Pixabay)
Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!