Ulefone także pojawi się na targach IFA 2019 w Berlinie z własną nowością

Ulefone także pojawi się na targach IFA 2019 w Berlinie z własną nowością

Targi IFA rozpoczną się już za kilka dni, a dokładnie 6 września tego roku. Producenci z całego świata zjadą się do Berlina aby zaprezentować światu swoje produkty. Jednak w stolicy Niemiec zobaczymy nie tylko te największe firmy, ale także mniejsze takie jak Ulefone. Teraz chiński producent potwierdził swoją obecność!

Ulefone chce podbić świat wytrzymałymi smartfonami

Tak naprawdę w sieci nie pojawiły się jakiekolwiek informacje na temat modelu oznaczonego jako Armor X6. Niemniej jednak jego premiera jest wręcz pewna, ponieważ sam producent zapowiedział zaprezentowane tej nowości podczas nadchodzących targów IFA 2019 w Berlinie. Nowość Ulefone ma być telefonem typu rugged. Co to oznacza? Tego typu smartfony spełniają normy wodoodporności czy różne standardy militarne, a do tego są najczęściej odporne na upadki, uderzenia czy inne niespodziewane sytuacje, które mogą spotkać je podczas codziennego użytkowania.

Ulefone także pojawi się na targach IFA 2019 w Berlinie z własną nowością
Ulefone Armor 6X może być podobny do modelu Armor 6E

Co wiemy na temat specyfikacji Ulefone Armor X6? Bez wątpienia nie będzie to flagowiec, a budżetowiec. Za wydajność odpowiedzialny będzie czterordzeniowy MediaTek MT6580. Jednostka ta wspierana będzie przez 2 GB RAM-u, a na pliki użytkownika zostanie przeznaczone 16 GB pamięci wewnętrznej. Na froncie Ulefone Armor X6 znajdziemy ekran o przekątnej 5 cali, proporcjach 16:9 oraz rozdzielczości HD. Na pleckach zostanie umiejscowiony pojedynczy aparat 8 Mpix, a zdjęcia typu selfie będą wykonywane przy pomocy 5 Mpix oczka znajdującego się nad wyświetlaczem. Nie zabraknie także odblokowywania twarzą, dual SIM oraz Androida 9.

Zobacz także: 48 Mpix to przeżytek. Czas na 108 Mpix!

Ulefone Armor X6 to nie jedyny smartfon, którego producent z Państwa Środka zamierza przywieźć do Berlina. Na stoisku chińskiej firmy znajdziemy także modele, które już od jakiegoś czasu są dostępne w Chinach. Najprawdopodobniej będą Armor 6E, Armor X3, Armor X5, Note 7 oraz Note 7P. Oczywiście Ulefone nie jest zbyt popularnym producentem w naszym kraju, ale przyznam szczerze, że chętnie zobaczę co nowego ma nam do zaprezentowania ta firma. Pozostaje nam czekać na rozpoczęcie targów IFA!

Co myślicie o smartfonach firmy Ulefone? Czy waszym zdaniem urządzenia typu rugged mają sens? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

 

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!