W ilu rozmiarach będzie dostępny Samsung Galaxy Ring?

Samsung Galaxy Ring oficjalnie pokazany na MWC 2024
fot. ROOTBLOG
Im bliżej premiery, tym częściej kolejne informacje na temat nowych produktów trafiają do sieci. I chociaż pochodzą one od różnych informatorów ich sprawdzalność w 90% przypadkach wynosi praktycznie 100%. Nie ma znaczenia także, jakich konkretnie to urządzeń dotyczy, ale w przypadku Samsung Galaxy Ring wydaje się, że wiemy wszystko, ale tak naprawdę nie wiemy nic. Producent zaprezentował nam już produkt nie określając wielu szczegółów. Wśród nich brakuje informacji w zakresie rozmiarów. Wygląda na to, że właśnie pojawiły się informacje dotyczące rozmiarów.

Samsung Galaxy Ring wyjdzie w różnych wersjach?

Mimo faktu, że nowoczesna smart obrączka została już zaprezentowana światu to wciąż nie wiemy o niej wszystkiego. Podczas targów MWC 2024 w Barcelonie produkt był pokazany w przezroczystej gablocie i niestety nie można go było dotykać lub nawet przymierzać. Im bliżej premiery, na której z pewnością producent zaprezentuje nam także nowe składane smartfony z rodziny Flip 6 i Fold 6, tym większe oczekiwania. Na łamach portalu Gsmarena ukazała się ciekawa informacja. Wynika z niej, że Samsung udostępni światu Galaxy Ring w 8 rozmiarach. Poznaliśmy również kodowe nazwy: SM-Q500, SM-Q501, SM-Q502, SM-Q505, SM-Q506, SM-Q507, SM-Q508 i SM- Q509. Możemy tu zauważyć pewną sekwencję cyfr oprócz dwóch. Nie mamy pełnej informacji, dlaczego producent ominął jeden z rozmiarów. Wiemy tylko, że model SM-Q500 oznaczałby najmniejszy rozmiar z kolei model SM-Q509 największy.
@rootblog

Smart pierścień od Samsunga 🪐 Galaxy Ring 💍 #SamsungGalaxyRing #GalaxyRing #smartpierścień #smartring #smartpierścionek #smartsygnet #pierścień #pierścionek #MWC24 #MWC2024 #TargiMWC24

♬ oryginalny dźwięk – ROOTBLOG – ROOTBLOG
Poruszamy się w sektorze czystych spekulacji, ale jedną z bardziej prawdopodobnych teorii takiego działania może być ilość produktów. Zwróćmy uwagę, że opaski lub zegarki znacznie łatwiej dopasować stosując 1 lub 2 rozmiary. W przypadku Samsung Galaxy Ring nie jest to już takie oczywiste. Oprócz tego musimy założyć, że jeśli producent zaoferuje obrączki w minimum 3 wersjach kolorystycznych to ilość urządzeń z rozmiarami robi się naprawdę duża. Jest to nowy produkt, który tak naprawdę jest jeszcze sporą tajemnicą. Producent nie wie także, czy produkt spodoba się klientom. Stąd zrozumiała jest pewna ostrożność. Nie wykluczone, że producent zrezygnował z dwóch rozmiarów, ponieważ zaliczały się do mniejszości w globalnych rozmiarach.

Do czego miałby służyć Samsung Galaxy Ring?

Przede wszystkim to innowacyjne urządzenie miałoby być elementem garderoby. Jest to kolejne urządzenie z kategorii (ubieralnych – jak słusznie zauważył Konrad) oferując także kilka możliwości. Wszystko wskazuje na to, że mając na palcu Ringa będziemy mogli nim płacić w sklepie. Oprócz pomiarów naszego ciała urządzenie z pewnością będzie intensywnie współpracować z naszym smartfonem np. w zakresie różnego rodzaju powiadomień. Czy możemy tu mówić o nowym rodzaju opaski fitness? W dużej mierze tak, ponieważ oczekuje się, że produkt będzie miał znaczną część funkcji, którą znajdziemy właśnie w takiej opasce. Można powiedzieć miniaturyzacja zaczyna wchodzić na rynek pełną parą, w tym przypadku w postaci smart pierścieni. Źródło: Gsmarena        Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!