wszystko.pl ruszyło! Allegro ma mocnego konkurenta

wszystkio.pl
wszystkio.pl

Zgodnie z zapowiedziami, właśnie ruszyła platforma wszystko.pl budowana przez firmę Comarch. Jest to alternatywa dla Allegro.

wszystko.pl oficjalnie. Produktów jest mniej, ale interfejs cieszy

Jakiś czas temu zapowiadaliśmy, że w Polsce pojawi się nowa platforma sprzedażowa podobna do Allegro. Nazywa się wszystko.pl i stoi za nią znana firma Comarch. No pomimo prostej nazwy, nie znajdziemy tam wszystkiego, ale też nie oznacza, że nie ma tam żadnych produktów.

Po wejściu na stronę od razu widzimy wyszukiwarkę, baner reklamowy jednego ze sklepów oraz skróty do kategorii. Sam lubię oglądać produkty Smart Home, więc rozpocząłem poszukiwania od wpisania frazy zigbee i, o dziwo, udało mi się znaleźć sporo rzeczy i to od różnych marek.

Wyszukiwanie Zigbee
Wyszukiwanie Zigbee

Następnie przeszedłem do poszukiwań akcesoriów do mojego telefonu. I tutaj też znalazłem dedykowane gadżety do Nothing Phone 1. Nie inaczej było w przypadku Steam Decka.

To, co mnie bardzo cieszy, to interfejs. Ten jest naprawdę prosty i minimalistyczny, ale przy tym przejrzysty i wygodny. Widać, że interfejsowi poświęcono wiele czasu, ponieważ poszczególne elementy znajdują się w “wiadomych” miejscach. Interfejs wszystko.pl nazwałbym hybrydą Allegro i Komputronika. Warto też dodać, że strona działa naprawdę szybko.

Strona główna
Strona główna

wszystko.pl ma też zaufanych partnerów. Na stronie głównej portal chwali się dostępnością do produktów znanych w Polsce sklepów, w tym Mi-Home, Homla, Planeta Klocków czy Max Elektro.

Dla wielu minusem będzie fakt, że aktualnie portal jest dostępny tylko przez stronę internetową. Odpowiednie aplikacje mobilne mają zostać wydane, ale w późniejszym terminie. Brakuje też wsparcia dla programów lojalnościowych, takich jak Goodie czy Payback.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!