Wygląd smartfona Samsung Galaxy Z Fold 6 nie ma przed nami już żadnych tajemnic

samsung

Im bliżej premiery konkretnego urządzenia, tym więcej informacji lub zdjęć. Do Internetu właśnie trafiły zdjęcia najprawdopodobniej testowego egzemplarza smartfona Samsung Galaxy Z Fold 6. Urządzenie zaprezentowane zostało w pełnej okazałości potwierdzając wcześniejsze plotki i przecieki. Nowy składany flagowiec będzie nawiązywał do tegorocznego smartfona Samsung Galaxy S24 Ultra. Co jeszcze widzimy na załączonych zdjęciach?

Samsung Galaxy Z Fold 6 upodobni się do swoich braci z rodziny Galaxy S

Na testowym egzemplarzu, który zapozował na zdjęciach widzimy typowe kwadratowe ramki. Jest to potwierdzeniem ostatnich informacji, które zaprezentowały pokrywę baterii Folda 6. Producent znany jest z tego, że zazwyczaj większość smartfonów nawiązuje do innych modeli i nie chodzi tylko o wygląd. Zdarza się, że dotyczy to również specyfikacji lub samego nazewnictwa. Doskonałym przykładem takiego działania jest najnowszy zegarek Galaxy Watch FE, którego kodowa nazwa ukazała się na stronie firmy Samsung. Tajemniczy zegarek nawiązuje do modelu Galaxy Watch 4. Właśnie dlatego nawiązanie konstrukcji w modelu Samsung Galaxy Z Fod 6 do najnowszej wersji Ultra nie powinno nikogo dziwić. Samsung w tych aspektach jest bardzo przewidywalny.

Skoro urządzenie zaprezentowało się nam w pełnej okazałości warto przyjrzeć się przewidywanej specyfikacji. Nie spodziewałbym się tu znaczny fajerwerków. Można powiedzieć, że specyfikacja jest bardzo przewidywalna. Galaxy Z Fold 6 najprawdopodobniej będzie pracował na układzie Snapdragon 8 Gen 3 / odpowiednikiem dla procesorów Samsunga mogą być Exynos 2300 lub Exynos 2200. W testach uzyskał on 1964 i 6619 punktów odpowiednio dla testów jednego i wielu rdzeniu ze wsparciem 12 GB pamięci RAM. Urządzenie na pewno otrzyma Androida 14 (samobójstwem byłoby dodanie starszej wersji). Rozczarowaniem może być bateria, która według przecieków będzie wynosić prawdopodobnie 4400 mAh. Kulą u nogi w segmencie ładowania będzie wsparcie ładowania tylko do 25 W. W tym obszarze konkurencja zostawiła Samsunga daleko w tyle. Do premiery został już praktycznie miesiąc. To właśnie w Paryżu podczas Samsung Galaxy Unpacked poznamy wszystkie szczegóły na temat nowych urządzeń. Dowiemy się również czy Samsung zaprezentuje coś więcej z rodziny Fold. Internet podgrzewają informacje o modelach Slim, Ultra lub FE.

Źródło: Samsung

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!