Xiaomi Mi 10 już z aktualizacją do Androida 11!

Xiaomi Mi 10 już z aktualizacją do Androida 11!

Wczoraj Google wydało stabilną wersję Androida 11. W pierwszej kolejności aktualizację dostały przede wszystkim smartfony z serii Pixel. Xiaomi nie chce odstawać i poinformowało nas, które ich urządzenia dostaną Androida 11 jako pierwsze.

Android 11 wnosi całkiem sporo usprawnień. Dodano chociażby specjalną sekcję z rozmowami w obszarze powiadomień, bąbelki czatu (funkcja znana jako dymki czatu w Facebook Messenger), a także wbudowane nagrywanie ekranu. O nowej aktualizacji więcej dowiecie się z >>tego wpisu<<.

Warto zobaczyć: Android 11 już dostępny na smartfony Google Pixel i nie tylko…

Android 11 i Xiaomi

Xiaomi właśnie wydało oficjalne oświadczenie, w którym to informuje nas jakie ich smartfony dostaną Androida 11 jako pierwsze. Nikogo raczej lista nie zaskoczy, bowiem oczywiście są to ich flagowe modele, a dokładnie Mi 10 i Mi 10 Pro. Jak twierdzi producent, w połączeniu z nowymi funkcjami w MIUI 12, ta aktualizacja jest w pełni zoptymalizowana pod kątem łatwego zarządzania czatami i sterowania inteligentnymi urządzeniami. Dzięki animacjom i wizualizacjom w MIUI 12, interfejs urządzenia ma działać bardzo płynnie, a każdy szczegół wydawać się być realistyczny.

Xiaomi Mi 10 już z aktualizacją do Androida 11!

Android 11 jest już dostępny w globalnych wersjach ROM Mi 10 i Mi 10 Pro zarówno dla programistów, jak i dla użytkowników. Ja natomiast czekam na jakiś terminarz aktualizacji innych modeli Xiaomi. Ciekawi mnie kiedy uaktualnienia doczekają się właściciele POCO F2 Pro – w temacie specyfikacji smartfon ten nie odstaje od Mi 10. Sam mam ten telefon od kilku dni i liczę na rychłą aktualizację.

Jaką wersję Androida macie na swoim smartfonie? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!