Masz Mi Banda 6 NFC i jesteś w Crédit Agricole? Mamy dobre wieści!

Mi Band 6 główne
Xiaomi Mi Band 6

Xiaomi Mi Band 6 NFC pojawił się w Polsce już jakiś czas temu i szybko zdobył popularność. Od razu zainteresowały się nim banki, które wprowadziły obsługę płatności Xiaomi Pay. Myśleliśmy, że instytucje trochę o tej technologii zapomniały, ale nic bardziej mylnego. Właśnie Crédit Agricole wprowadza obsługę płacenia opaską Mi Band 6 i nie tylko!

Crédit Agricole pozwoli zapłacić opaską Xiaomi Mi Band 6 NFC

Crédit Agricole właśnie dołącza do grupy banków i instytucji, które zezwalają na płatności zbliżeniowe urządzeniami Xiaomi. Mowa tu głównie o opasce Xiaomi Smart Band 6 NFC, ale również nowych zegarkach takich jak Xiaomi Watch S1 Active oraz Xiaomi Watch S1. Prawdopodobnie już niedługo do tego grona dołączy Xiaomi Mi Band 7.

Xiaomi Pay to usługa obsługująca płatności zbliżeniowe urządzeniami Xiaomi z kategorii Wearables. Wraz z pojawieniem się Xiaomi Mi Band 6 NFC, polskie instytucje zaczęły integrować się z nowością Chińczyków. Xiaomi Pay jest realizowane we współpracy z Mastercard.

Od dzisiaj, to jest 12 maja, z tej technologii skorzystają również klienci Crédit Agricole korzystający z kart Mastercard. Tym samym ta instytucja dołącza do grona innych banków, które obsługują Xiaomi Pay. Mowa tu o Banku Pocztowym, mBanku, BPN Paribas, Spółdzielczej Grupie Banków, a także o fintechach ZEN i Curve.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!