Xiaomi Mi Band 7 tuż za rogiem! Premiera opaski niedługo

mi band 6
Xiaomi Mi Band 6

Minął już ponad rok od premiery Xiaomi Smart Band 6, a następcy coś nie widać. Jak jednak mówią najnowsze przecieki, Xiaomi Mi Band 7 może pojawić się już niedługo!

Xiaomi Mi Band 7 z premierą już w maju?

Jak wynika z najnowszych przecieków, już niedługo możemy spodziewać się kolejnej premiery opaski sportowej z serii Xiaomi Mi Band. Co ciekawe, miała ona zadebiutować wcześniej, ale pandemia negatywnie wpłynęła na produkcję.

Dokładnie mowa tutaj o 10 maja 2022 roku. Jak wynika z informacji, to właśnie wtedy prawdopodobnie światło dzienne ujrzy Xiaomi Mi Band 7. I co warto zaznaczyć, wraz z smartbandem premierę ma mieć jeszcze jakiś smartfon, możliwe, że Xiaomi 12 Ultra. Co ważne, to wydarzenie jeszcze nie zostało potwierdzone przez samego producenta. Jednak Xiaomi ma na to jeszcze sporo czasu.

Xiaomi-Mi-Band-6-pic-1
Xiaomi Mi Band 6

O samej opasce Xiaomi Smart Band 7 nie wiemy zbyt wiele. Bazując na wycieku jeszcze z początku marca wiemy, że Xiaomi Mi Band 7 przyjmie nazwę kodową L66 z numerami modeli M2129B1 i M21230B1. Mamy też dostać ekran o rozdzielczości 192 x 490 pikseli z funkcją Always on Display. Do tej pory AoD widzieliśmy raczej w inteligentnych zegarkach. Ma też pojawić się wbudowany GPS oraz nowe tryby sportowe. Mówi się także o nowym trybie oszczędzania energii, a także inteligentnym wybudzaniu, czyli funkcji, która obudzi nas w fazie płytkiego snu (do 30 minut przed ustawionym alarmem).

Tak jak wspomniałem we wstępie, Xiaomi Mi Band 6 zadebiutował ponad rok temu, a dokładnie pod koniec marca 2021 roku. Pół roku później pojawiła się nowa wersja z NFC, co dało nam dostęp do płatności zbliżeniowych. To dobry moment na kolejną premierę.

Źródło: Gizchina przez Tabletowo

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!