Xiaomi Mi Band 7 – właśnie tak wygląda nowa opaska! Debiut za kilka dni

xiaomi mi band 5
Xiaomi Mi Band 5

Linia urządzeń Xiaomi Mi Band wywołuje w nas spore emocje. Nic w tym dziwnego, bowiem są to naprawdę dobre i przydatne gadżety, które do tego nie kosztują fortuny. Dzięki temu niemalże każdy może sobie pozwolić na zakup Smart Banda. Jak się okazuje, właśnie poznaliśmy design przyszłej opaski Xiaomi Mi Band 7!

Xiaomi Mi Band 7 na grafikach. To raczej tylko ewolucja

Pierwsze doniesienia na temat Mi Banda 7 usłyszeliśmy już jakiś czas temu. Nadal jednak wiele jego cech stało pod znakiem zapytania. Aż do teraz, bowiem pojawiły oficjalne grafiki zapowiadające nowy produkt. Do publikacji doszło na portalu Weibo i wraz z obrazkami pojawiło się sporo ciekawych informacji.

Xiaomi Mi Band 7
Xiaomi Mi Band 7 (fot. Weibo)

Przede wszystkim Xiaomi Mi Band 7 ma mieć większy ekran od poprzednika – dokładnie mowa tu o panelu AMOLED o przekątnej 1,62″, czyli o 0,06 cala więcej niż w poprzedniku. Wraz z większą przekątną idzie też wyższa rozdzielczość, a dokładnie 192 x 490 pikseli.

Grafiki przepowiadają, że premiera opaski odbędzie się już we wtorek, a dokładnie 24 maja o 13:00 czasu polskiego. Wraz z opaską prawdopodobnie zadebiutują kolejne smartfony z linii Redmi, dokładnie mowa tu o Redmi Note 11T Pro i Redmi Note 11T Pro+. Cena produktu stoi pod znakiem zapytania, choć mówi się, że koszt ma zaczynać się od 269 juanów, czyli około 177 złotych.

Xiaomi Mi Band 7 (fot. Weibo)
Xiaomi Mi Band 7 (fot. Weibo)

Poza tym, żadnych oficjalnych informacji nie poznaliśmy. Wracając jednak do designu, to można odnieść wrażenie, że ten mocno nawiązuje do poprzednika, czyli Xiaomi Smart Band 6. Warto dodać, że wygląd poprzednika bazuje jeszcze na Mi Bandzie 4. Nie wiemy też jakie funkcje zaoferuje zegarek. Mówi się o wbudowanym module GPS, a także obsłudze Always on Display. Starsze doniesienia wspominają również o opcji delikatnego wybudzania.

Źródło: Weibo przez Tabletowo

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!