Byliśmy na otwarciu Mi Store w Lublinie! Było naprawdę fajnie [RELACJA]

Xiaomi Mi Store lublin
Mi Store w Plaza Lublin

Dzisiaj (tj. 12 października 2019) Xiaomi otworzyło swój już dziesiąty sklep stacjonarny Mi Store. Zdecydowano się na spore miasto we wschodniej Polsce, czyli Lublin. Nie mogliśmy sobie odpuścić obecności na tak ogromnym wydarzeniu.

Choć otwarcie salonu zostało zaplanowane na godzinę dziesiątą, tak wydarzenie zaczęło się godzinę wcześniej, bowiem to właśnie o dziewiątej otworzona została galeria, w której to mieści się Mi Store, czyli Lublin Plaza. Od tego momentu pod sklepem systematycznie rosła kolejka, a już przed godziną dziesiątą na otwarcie oczekiwało ponad 200 osób. W międzyczasie klienci mogli wygrać przeróżne gadżety z logo Xiaomi.

Byliśmy na otwarciu Mi Store w Lublinie! Było naprawdę fajnie [RELACJA]

Punktualnie o godzinie dziesiątej otwarto bramki i sukcesywnie zaczęto wpuszczać ludzi. Muszę tutaj zaznaczyć, że wszystko wewnątrz sklepu odbywało się bardzo bezpiecznie. Pomimo ogromnej liczby ludzi, zachowano spokój, a klienci dzielnie czekali w kolejce. Czynność oczekiwania mogli umilić sobie bawiąc się smartfonami na wyspach lub zajadając się pysznymi babeczkami. Warto wspomnieć, że promocyjne sztuki Mi Banda 4 (10 sztuk po 10 złotych) zostały wyprzedane w kilka minut po otwarciu.

Byliśmy na otwarciu Mi Store w Lublinie! Było naprawdę fajnie [RELACJA]

Pracownicy Mi Store ciągle mieli pełne ręce roboty – klienci wypytywali ich o przeróżne cechy produktów bądź szukali rad w zakupie odpowiedniego dla siebie smartfona. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się dwa telewizory od Xiaomi, które zostały sprowadzone do Lublina specjalnie na ten event. Kolejka do Mi Store nie malała przez ponad 2 godziny, a gdzieś około 12:30 dostęp do sklepu był swobodny – to znaczy nie trzeba było czekać w kolejce.

Przyznam szczerze, że byłem w lekkim szoku jakim zainteresowaniem osób w różnym wieku cieszyło się to wydarzenie. Oczywiście dominującą grupą była młodzież, jednak osoby starsze również chętnie przybyli, aby zakupić swój wymarzony smartfon lub inny gadżet.

A gadżetów od Xiaomi…

A gadżetów i innych akcesoriów od Xiaomi było wiele. Oprócz produktów objętych promocją, klient mógł zakupić takie rzeczy jak długopis, przedłużacz, przeróżne powerbanki, przewody, a także zabawki (w tym maskotka Xiaomi), różnego rodzaju słuchawki, plecaki, a nawet zestaw ręczników. I tak, zainteresowanie innymi produktami niż tymi objętymi promocją, było naprawdę spore i klienci chętnie je kupowali.

To oczywiście nie są wszystkie produkty dostępne w ofercie Mi Store w Lublinie. Warto zaznaczyć, że ich ceny są na całkiem dobrym poziomie. Sam skusiłem się na wzmocniony, metrowy przewód USB typu C, który kosztował mnie niecałe dwadzieścia złotych.

Warto przeczytać: Xiaomi szykuje telefony z nowościami z 2019 roku

Reasumując

Otwarcie Mi Store w Lublinie Xiaomi może zaliczyć do udanych eventów, bowiem przyszło naprawdę dużo osób, kupiono wiele produktów oraz zachowano spokój i kulturę. Przyznam, że nie żałuję tego, że tam poszedłem. Jeśli Xiaomi pokusi się o otwarcie kolejnego Mi Store w Lublinie, to z wielką chęcią się na nie wybiorę.

Byliście kiedykolwiek na otwarciu Mi Store w Polsce? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!