Honor obiecuje fanom wsparcie i aktualizacje do kolejnych wersji Androida

Honor View 20

Spór pomiędzy firmą Huawei a rządem Stanów Zjednoczonych i Donaldem Trumpem był wyjątkowo gorącym tematem. Tak naprawdę sytuacja została rozwiązana, ponieważ prezydent USA zniósł sankcję nałożone na chińską firmę. Wiele osób posiadających smartfony Honor także obawiało się przyszłości, więc głos w sprawie postanowił zabrać polski przedstawiciel.

Posiadacze Honorów nie mają się czego obawiać

Niejednokrotnie pisaliśmy już o tym, że nawet w momencie gdy Huawei nie dojdzie do porozumienia z rządem Stanów Zjednoczonych to modele, które już trafiły na rynek nie stracą wsparcia. Dowodem na to była nawet zapowiedź aktualizacji niektórych smartfonów chińskiego producenta do Androida Q. Lista ta została opublikowana jeszcze przed decyzją Donalda Trumpa o zniesieniu sankcji.

Honor obiecuje fanom wsparcie i aktualizacje do kolejnych wersji Androida

Czy fani marki Honor mają się czego obawiać? Oczywiście, że nie. Polski przedstawiciel firmy z Państwa Środka deklaruje, że wszystkie smartfony marki będą otrzymywać aktualizację systemu z zielonym robocikiem oraz łatki bezpieczeństwa. Myślę, że pisanie o wszystkich smartfonach nie do końca jest zgodne z prawdą, ponieważ aktualizację zapewne otrzymają jedynie wybrane modele, ale Honor tym sposobem chce udowodnić nam, że o nikim tak naprawdę nie zapomina. Jednocześnie samo działanie telefonów nie powinno w jakikolwiek się zmienić. Honor nie ma zamiaru ograniczać czy całkowicie usuwać jakichkolwiek funkcji czy aplikacji, do których wcześniej mieliśmy dostęp.

Zobacz także: Honor 20 i Honor 20 Lite w świetnej promocji! Kup smartfon i otrzymaj bilet lotniczy…

Na tę chwilę wiemy, że aktualizację do Androida Q otrzymają Honor 20 Lite, Honor 20 oraz Honor 20 Pro czyli modele, które tak naprawdę niedawno trafiły na rynek. Co z innymi smartfonami chińskiej firmy? Ciężko powiedzieć. Spodziewam się, że tegoroczne i zeszłoroczne flagowce otrzymają najnowszą wersję systemu z zielonym robocikiem, ale jeśli korzystacie z średniaków lub budżetowców to nie wyczekiwałbym z niecierpliwością komunikatu o dostępnej aktualizacji.

Korzystacie z smartfonów marki Honor? Co o nich myślicie? Czekacie na aktualizację do Androida Q? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!