InPost pozwoli na nadanie paczki bez etykiety. To rewolucja!

inpost paczkomat
Paczkomat InPost (fot. InPost)

Od początku istnienia firm kurierskich, paczki przed wysyłką musiały być przez nas opisywane i przygotowane. Sami wiecie, że wypełnianie, drukowanie i naklejanie etykiety zabiera nam sporo czasu – tym razem zmieni się to nieodwracalnie…

To dopiero ułatwienie!

Rafał Brzoska, czyli CEO firmy kurierskiej InPost poinformował dzisiaj, że przez ostatnie miesiące szykowali prawdziwą rewolucję w kwestii przesyłek. Nowa usługa, która zostanie uruchomiona już niebawem pozwoli na nadawanie paczek z poziomu aplikacji mobilnej bez konieczności drukowania etykiet adresowych. To zdecydowanie ułatwi to, w jaki sposób wysyłamy paczki między sobą.

InPost pozwoli na nadanie paczki bez etykiety. To rewolucja!

– Po prawie 11 miesiącach wytężonej pracy zespołów IT, R&D, Marketingu, Aplikacji Mobilnej, a także działu Operacji wdrażamy usługę, której długo nikt nie dogoni w ogólnokrajowej skali! – przekazał na portalu LinkedIN

Warto przeczytać: InPost ma już 9000 Paczkomatów. Jubileuszowy automat stanął we wsi!

Podczas nadawania paczki, wystarczy będzie wybrać paczkomat do którego zamierzamy ją wysłać, po czym zeskanować kod QR i “wrzucić” przesyłkę do skrytki. Warto również wspomnieć o klientach, których zapytano co sądzą w sprawie nowego udogodnienia – twierdzą, że nowa usługa znacznie upraszcza procedurę nadawania paczek sprowadzając ją do prostych czynności, które można wykonać na ekranie smartfona.

Co uważacie o nowej usłudze oferowanej przez InPost? Zrewolucjonizuje ona nadawanie przesyłek? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!