Brać, bo za darmo! Najlepsza promocja na świetną platformówkę Little Nightmares

little nightmares

Ogromna obniżka ceny Grand Theft Auto IV to nie koniec promocji na platformie Steam! W jeszcze lepszej zniżce (bo w stuprocentowej) znalazła się inna gra, która z pewnością przypadnie do gustu fanom horrorów i platformówek. Oczywiście mowa tu o Little Nightmares!

little nightmares

Little Nightmares to gra platformowa 2.5D, w której wcielamy się w rolę małej dziewczynki o imieniu Six ubraną w żółty płaszczyk przeciwdeszczowy. Bohaterka została porwana przez potwory i zamknięta w kompleksie zwanym Paszczą. Gra szybko zyskała sympatię graczy, a nawet została okrzyknięta najlepszą grą niezależną na targach gamescom 2016.

Little Nightmares do odebrania za darmo!

Właśnie trwa świetna promocja, dzięki której grę Little Nightmares możemy odebrać kompletnie za darmo. Obniżka obowiązuje na platformie Steam. Co ważne, należy się pospieszyć, bowiem oferta zakończy się już jutro, czyli 30 maja o godzinie 19:00.

Gra charakteryzuje się wysokiej jakości oprawą graficzną. Z tego też powodu wymagania nie są zbyt niskie. Minimalne wymagania obejmują takie komponenty jak procesor Intel Core i3, karta graficzna Nvidia GTX 460 oraz 10 GB wolnej przestrzeni dyskowej. Natomiast zalecane wymagania obejmują procesor Intel Core i7, układ graficzny GTX 660 oraz również 10 GB wolnego miejsca na dysku.

Kliknij >>tutaj<<, aby odebrać grę Little Nightmares za darmo!

Graliście kiedyś w Little Nightmares? Dajcie znać w komentarzu!

Dziękuję Dominiko za informację!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!