Messenger dostanie dźwiękowe emoji Soundmoji!

facebook messenger soundmoji
(fot. Facebook)

Aktualnie komunikatory naprawdę dynamicznie się rozwijają. Wiele nowości zobaczymy zarówno w Telegramie, jak i w Whatsappie. Messenger nie chce być gorszy i wzbogaci się o… dźwiękowe emoji. Poznajcie Soundmoji!

Soundmoji, czyli dźwiękowe emoji w Facebook Messenger

Naklejki oraz animowane emoji okazały się strzałem w dziesiątkę i weszły w kanon najczęściej wysyłanych wiadomości w wielu komunikatorach. Messenger jednak próbuje pójść o krok dalej i wprowadzić nową formą wyrażenia emocji – Soundmoji.

soundmoji facebook messenger
(fot. Facebook)

Już jutro, czyli 17 lipca, z okazji Światowego Dnia Emoji prawdopodobnie skorzystamy pierwszy raz z Soundmoji, czyli z dźwiękowych emoji w Messengerze. Jak uważa Facebook, nowy dodatek ułatwi użytkownikom wyrażanie swoich uczuć i emocji – tym bardziej, że już teraz wysyłają oni dziennie aż 2,4 miliarda wiadomości zawierających emotikony.

Na samym początku wybór Soundmoji nie będzie ogromny, jednak z czasem ma ich przybywać. Będziemy mogli usłyszeć odgłosy klaskania, piekielnego śmiechu, werbli czy świerszczy. Niektóre Soundmoji mają być wzbogacone o głosy i wypowiedzi aktorów z popularnych seriali (np. Brooklyn Nine-Nine). Emoji z dźwiękiem mają być odpowiednio oznaczone.

Będziecie korzystać z Soundmoji? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: Facebook

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!