OnePlus może pracować nad jeszcze tańszym smartfonem

OnePlus może pracować nad jeszcze tańszym smartfonem

OnePlus Nord został oficjalnie zaprezentowany w drugiej połowie zeszłego miesiąca, a dokładnie 21 lipca. Już jakiś czas temu w sieci pojawiły się informacje mówiące, że chiński producent może pracować nad kolejnymi średniakiami. Teraz tajemnicza nowość została odnaleziona w Geekbench!

Co wiemy o OnePlus Clover?

Geekbench bardzo często dostarcza nam naprawdę sporo informacji na temat specyfikacji nadchodzących smartfonów. Oczywiście istnieje cień szansy, że OnePlus Clover nigdy nie trafi na rynek, ale w sieci pojawiło się już za dużo informacji na temat nowego średniaka chińskiego producenta, aby tak miało się stać. Sprzęt ten w teście Geekbench 5 osiągnął 336 punktów w teście jednego rdzenia oraz 1495 punktów w teście wielu rdzeni. Za wydajność odpowiedzialny ma być Qualcomm Snapdragon 660. Nie jest to demon wydajności, ale połączenie tej jednostki z 4 GB RAM-u powinno zapewnić szybkość działania wystarczającą sporej części użytkowników.

OnePlus może pracować nad jeszcze tańszym smartfonem

Cała reszta specyfikacji tajemniczego OnePlus Clover pozostaje tajemnicą. Bardzo możliwe, że chiński producent już niedługo będzie chciał zaprezentować także modem OnePlus Billie z Snapdragonem 690 oraz modemem 5G pozwalającym na łączność z sieciami nowej generacji. Tym samym możemy spodziewać się nie jednej, a aż dwóch nowości, które będą miały skraść serca mniej wymagających użytkowników nie chcących jednocześnie wydawać zbyt dużych kwot na zakup nowego sprzętu.

Zobacz także: Google Camera na OnePlus 8 już jest i współpracuje z prawie wszystkimi aparatami

Z racji tego, że sama specyfikacja OnePlus Clover i OnePlus Billie jest słabsza od OnePlus Nord możemy spodziewać się także niższej ceny. Jak niskiej? Myślę, że tego dowiemy się już niedługo. Producent z Państwa Środka najczęściej nie potrafi utrzymać wszystkich informacji w tajemnicy aż do samej premiery, więc liczę, że w bliżej nieokreślonej przyszłości dowiemy się czegoś więcej na temat nadchodzących nowości. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości!

Na zdjęciu głównym znajduje się OnePlus Nord.

Czego oczekujecie po tańszych smartfonach OnePlus? Czekacie na premierę tych urządzeń? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!