Myślę, że Xiaomi jest jednym z producentów, którzy ten rok mogą zaliczyć do niezwykle udanych. Przedstawiciele firmy postanowili przygotować krótki filmik, który podsumowuje tegoroczne wydarzenia związane z przedsiębiorstwem.

Xiaomi w 2018 roku

Chiński gigant może zaliczyć ten rok do niezwykle udanych. Na rynek wprowadzili oni kilka udanych telefonów, weszli na giełdę oraz zaczynają podbijać kolejne rynki, zabierając klientów takim markom jak Samsung, Huawei lub nawet Apple. Dzisiaj Xiaomi opublikowało krótki, 1-minutowy filmik prezentujący najważniejsze chwile, które miały miejsce w tym roku.

Wideo rozpoczyna się giełdowym debiutem producenta, a następnie pokazuje wszystkie najważniejsze dla Xiaomi produkty, które zadebiutowały w tym roku, w tym:

  • Mi 8 i Mi 8 Pro,
  • Mi MIX 3,
  • Mi 8 Lite,
  • pojazdy elektryczne,
  • ładowanie bezprzewodowe,
  • odkurzacze,
  • i inne.

2019 rok ma być dla Xiaomi jeszcze bardziej owocny. Firma ma już w swoim portfolio telefon obsługujący sieci 5G. Ponadto wszystko wskazuje na to, że Mi 9 oraz Mi Mix 4 będą pierwszymi urządzeniami tego producenta, które dostaną 3 aparaty oraz wysuwaną kamerę do selfie. Niektóre plotki sugerują nawet pojawienie się pierwszego składanego telefonu tego producenta, choć akurat na to bym raczej nie liczył… ewentualnie w formie dość drogiego i niedopracowanego konceptu.

Pewne natomiast jest to, że niedługo zadebiutuje telefon z aparatem 48 Mpix, którym prawdopodobnie będzie Xiaomi Redmi Pro 2. Ponadto pojawi się model Redmi Go, będący pierwszym telefonem chińskiego producenta pracującym pod kontrolą Androida Go. Dodatkowo czeka nas premiera nowej wersji hulajnogi, która najprawdopodobniej zastąpi Xiaomi Mijia M365. Mam tylko nadzieję, że nie przesadzą z jej ceną…

Na jakie premiery Xiaomi czekacie w nadchodzącym roku?
Z jakich tegorocznych urządzeń jesteście najbardziej zadowoleni?