Strona główna Aktualności Samsung potwierdza premierę składanego smartfona obok serii Galaxy S10

Samsung potwierdza premierę składanego smartfona obok serii Galaxy S10

-

I chociaż informacje o tym, że już 20 lutego zobaczymy składany smartfon Samsunga pojawiały się niejednokrotnie w sieci to dopiero teraz koreański producent opublikował krótki film oficjalnie zapowiadający to wydarzenie. 

Ogrom nowości Samsunga

Tym razem Galaxy Unpacked będzie wyjątkowo ciekawe. Oprócz Samsunga Galaxy S10 oraz Galaxy S10+ mamy także zobaczyć budżetową wersję flagowca nazwaną Galaxy S10e lub Galaxy S10 Lite, inteligentny zegarek dla sportowców Galaxy Watch Active oraz tytułowego składanego smartfona, którego nazwa nadal pozostaje nieznana. Według plotek ma on nazywać się Galaxy F, ale nie zostało to w jakikolwiek sposób potwierdzone przez samego koreańskiego producenta.

Czy to oznacza, że składany telefon Samsunga trafi do sprzedaży razem z serią Galaxy S10? Bardzo możliwe, że na jego wejście do sklepów będziemy musieli poczekać trochę dłużej. Wcześniejsze informacje mówiły, że w sklepach pojawi się on dopiero w drugim kwartale 2019 roku. Tym samym bardzo możliwe, że już 20 lutego zobaczymy jego końcowy wygląd oraz specyfikację, ale Samsung będzie chciał dopracować go do perfekcji przed oficjalnym wprowadzeniem go na rynek. Co więcej na początku ma on trafić tylko w niektórych europejskich krajach.

składany samsung 2

Co z specyfikacją?

I to tak naprawdę jest największa tajemnica składanego smartfona Samsunga. Bez wątpienia będzie to flagowiec, a co za tym idzie za wydajność powinien odpowiadać Exynos 9810. Jednostka ta powinna być wspierana przez 8 GB lub nawet 12 GB RAM-u. Taka konfiguracja sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Oczywiście Galaxy F nie będzie należeć do tanich urządzeń. Jego cena może być jeszcze wyższa niż najdroższego wariantu Samsunga Galaxy S10+ czyli wynieść ponad 1600$. Tak naprawdę wszystko stanie się jasne już 20 lutego. Bardzo możliwe, że koreański producent przygotował jakiegoś asa w rękawie, którym zaskoczy cały rynek mobilny. Pozostaje nam czekać na oficjalną premierę!

Co myślicie o składanym smartfonie Samsunga? Ile waszym zdaniem będzie on kosztować? Zapraszamy do dyskusji!

Źródłogsmarena

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej