Xiaomi Pay również w PKO BP! No nareszcie

PKO-BP-Xiaomi-Pay
(fot. Xiaomi)

Xiaomi Pay działa w Polsce od kilku miesięcy i lista współpracujących banków i fintechów ciągle się wydłuża. Właśnie platformę zaadaptował jeden z największych banków w Polsce, czyli PKO BP.

Xiaomi Pay w PKO BP

Jak właśnie poinformowało Xiaomi, Bank PKO BP wdrożył u siebie platformę Xiaomi Pay. To sprawia, że klienci ogromnego banku w Polsce już mogą zdecydować się na kolejną opcję płatności zbliżeniowych bez wykorzystywania fizycznych kart płatniczych.

PKO BP dołączył już do dosyć sporego grona instytucji dostępnych w Polsce, które oferują właśnie Xiaomi Pay. Wśród nich jest chociażby Bank Pocztowy, mBank, ZEN, Curve, BNP Paribas czy Spółdzielcza Grupa Bankowa. Nie tak dawno temu do tej listy dołączył też Credit Agricole.

Xiaomi Pay PKO BP

Xiaomi Pay to specjalna usługa płatności zbliżeniowych. Umożliwia ona zapłatę za zakupy i usługi z wykorzystaniem opaski sportowej Xiaomi Mi Band 6 NFC, a także innej technologii noszonej z logo Mi. Mowa tu chociażby o modelu Xiaomi Watch S1. W przyszłości do tego grona dołączy również Xiaomi Mi Band 7 NFC oraz Xiaomi Mi Band 7 Pro.

Źródło: Xiaomi

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!