Podobają Ci się tapety z MIUI 13? Możesz sobie je pobrać!

Xiaomi MIUI 13
(fot. Xiaomi)

Wczorajsza konferencja Xiaomi przyniosła nam wiele nowości, w tym serię smartfonów Xiaomi 12 oraz nakładkę na Androida MIUI 13. Jak się okazuje, już można pobierać tapety pochodzące z nowej wersji oprogramowania.

Tapety z MIUI 13 już do pobrania

Tuż obok smartfonów z serii Xiaomi 12, chiński gigant pokazał nową wersję nakładki MIUI 13. Wnosi ona kilka zmian, w tym zwiększenie szybkości działania oraz lepsze bezpieczeństwo danych, ale także ogromną paczkę tapet. Te mogą oczywiście spodobać się niezależnie od tego czy lubimy MIUI, czy nie.

Jak się okazuje, zaledwie chwilę po premierze, możemy pobrać ogromną paczkę tapet! Wystarczy kliknąć >>tutaj<<, a zostaniemy przeniesieni na stronę, z której to można pobrać archiwum .zip.

W paczce znajdziemy 5 kategorii grafik. Niestety, niektóre z nich zostały zachowane w formacie .webp oraz w niższej rozdzielczości. Na szczęście reszta grafik została zapisana w formacie .jpg i ma rozdzielczość wystarczającą do zachowania ostrości na ekranach smartfonów, a przynajmniej tych 1080p. Na przykład w grupie Concerto rozdzielczość wynosi 1350 x 2400 pikseli.

Finalnie paczka waży 69,8 MB, a po rozpakowaniu – 71,9 MB. Przykładowe grafiki możecie podejrzeć poniżej.

Źródło: Android Authority

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!