PowROOT do Szkoły: wszystkie poradniki w jednym miejscu!

powroot

Tablety

Tablety to urządzenia już nieco zapomniane, ale nie można im odmówić użyteczności – zwłaszcza w środowisku szkolnym. Sprzęt ten idealnie nada się do wyświetlania wirtualnych wersji podręczników i lektur, a także sporządzania notatek, a po nauce pozwoli na obejrzenie ulubionego serialu.

Laptopy

Komputer to od dawna szkolny must-have. W tym poradniku wybraliśmy kilka urządzeń z przeróżnych kategorii cenowych. Dlatego też znajdziecie tutaj sprzęt, który będzie trzymał długo na baterii, a jego wymiary i waga pozwolą na wygodne przenoszenie, co pozwoli nam naukę nie tylko w domu, ale również w budynku szkolnym czy w centrum handlowym.

Smartfony

Telefon to podstawowy sprzęt, który niemalże zawsze mamy przy sobie, dlatego też jest on świetnym narzędziem do nauki. W połączeniu z aplikacjami z naszego zestawienia smartfon pozwala na wygodną naukę, tworzenie notatek czy nawet na rozrywkę. W naszym wpisie znajdziecie takie propozycje, które są nie tylko dobre, ale również nie wymagają dużego nakładu finansowego.

Słuchawki

Słuchawki to dla ucznia i studenta akcesorium wręcz wymagane. W końcu jest to najlepsza forma odcięcia się od otoczenia i pokazania innym, że nie mamy ochoty z nimi rozmawiać. Wybraliśmy sprzęt z kilku kategorii cenowych, a także wzięliśmy pod uwagę uczęszczanie na zajęcia zdalne. Ponadto, skupiliśmy się nie tylko na słuchawkach dokanałowych, ale również nausznych i bezprzewodowych.

Akcesoria

W tej kategorii skupiliśmy się na urządzeniach, które ułatwią nam szkolną naukę, ale również rozwiną nasze możliwości oraz sprawią, że zajęcia zdalne okażą się być nieco przyjemniejsze.

Aplikacje

To właśnie aplikacje sprawiają, że nasza produktywność wzrasta, a nauka staje się naprawdę przyjemna i wydajna. W tych wpisach skupiliśmy się nie tylko na aplikacjach na smartfony, ale również na programach na komputery osobiste.

Jak ulepszyć już posiadany komputer?

W tym poradniku pokażemy jak tanio, prosto i dobrze ulepszyć komputer, który już mamy. Przedstawimy Wam tu nie tylko części, które warto wymienić, ale również czynności, które wniosą wiele dobrego.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!