Revolut rośnie i w samej Polsce ma już 250 tys. użytkowników. Jest więc promocja!

revolut premium

Zaledwie kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Revolut na świecie ma już ponad 3 mln użytkowników, a już przedstawiciele firmy informują nas o tym, że ćwierć miliona pochodzi z naszego kraju. Muszę przyznać, że sam mocno staram się promować tę świetną usługę.

Revolut w Polsce

Z aplikacji korzystam już prawie 2 lata, a pierwszy raz usłyszałem o niej 3 lata temu. Bardzo cieszy fakt, że usługa ta rozwija się tak dynamicznie, gdyż może jej popularność da do myślenia tradycyjnym instytucjom finansowym, że czas na zmiany i jeśli chcą zachować klientów, to muszą się bardziej postarać.

Zakupy za granicą taniej z kartą Revolut [PORADNIK]

Dzisiaj polski oddział firmy podzielił się najświeższymi statystykami dotyczącymi użytkowania kart Revolut przez Polskich użytkowników. Jak zapewne się domyślacie, zdecydowany prym wiodą tutaj zakupy w chińskich sklepach, takich jak Aliexpress, GearBest i Banggood (w połączeniu z PayPal). Duża ilość osób podpina swoje karty także do płatności Allegro, by jeszcze wygodniej realizować płatności w tym serwisie.

Na gwałtowny wzrost w ostatnim czasie (10 000 użytkowników w ciągu ostatniego tygodnia) zakupowe “święta”. Sam Black Friday spowodował 15% wzrost aktywności użytkowników i założenie 4000 nowych kart ze zmiennym numerem w ciągu jednego dnia. W sumie w Polsce z tej usługi korzysta ponad 250 000 osób, które w samym tylko październiku wygenerowały 100 milionów Euro obrotu.

Oczywiście internetowe zakupy to nie wszystko – usługa jest bardzo wygodna jeśli wyjeżdżamy za granicę. Nie musimy się bowiem obawiać o zagraniczne kursy walut, gdyż Revolut oferuje bardzo niską (prawie znikomą) prowizję za dynamiczne przewalutowanie podczas płacenia kartą w innych krajach (nawet jeśli nie wymieniliśmy wcześniej danej waluty).

Revolut udowodnił, że nie jest jedynie towarzyszem zagranicznych podróży. Po wakacjach nasz wzrost napędza bezpieczeństwo transakcji wykonywanych z pomocą kart wirtualnych ze zmiennym numerem. Nikt nie chce by dane jego karty krążyły gdzieś po Internecie. Takiej funkcjonalności do bezpiecznych zakupów w sieci nie oferuje dziś w Polsce nikt inny

– mówi Karol Sadaj, Country Manager Revolut w Polsce.

I właśnie z okazji takiego wzrostu i trwających okazji zakupowych, Revolut przygotował Cyber Monday Week. Do 2 grudnia (niedziela), do północy, użytkownicy, którzy mają już konto w aplikacji, a nie zamówili jeszcze fizycznej karty (nigdy), będą mogli zrobić to za darmo (wysyłka karty fizycznej, jeśli posiada się już wirtualną kosztuje 25 zł w normalnym przypadku). Dodatkowo zachęcamy do rejestracji nowe osoby, które także mogą otrzymać darmową kartę po rejestracji konta – standardowo wysyłka pierwszej karty kosztuje 9 zł.

Mamy tutaj użytkowników tej usługi? Do czego najczęściej wykorzystujecie kartę Revolut?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!