W sieci pojawiła się nieoficjalna lista urządzeń, które otrzymają MIUI 12!

miui 12

Już od dłuższego czasu wiemy, że Xiaomi pracuje nad nową wersją MIUI. Przedstawili oni także jej logo, co oznacza, że premiera jest naprawdę coraz bliżej. Teraz w internecie pojawiła się nieoficjalna lista urządzeń, które mogą liczyć na aktualizację do nowego MIUI 12.

Kiedy i na jakich smartfonach możemy wyczekiwać MIUI 12?

Oczekuje się, że nowa wersja modyfikacji Androida od Xiaomi ujrzy światło dzienne w połowie tego roku. Wraz z nim wprowadzony ma być udoskonalony tryb ciemny, polepszone ma zostać skalowanie aplikacji, nieco odświeżony graficznie interfejs, a także kilka innych zmian. Główną ma być jednak wprowadzenie nowości z Androida 11, którego premiera również zbliża się wielkimi krokami. W sieci pojawiła lista urządzeń, których właściciele mogą prawdopodobnie oczekiwać tej aktualizacja:

Lista te jest, jak wspomniałem, nieoficjalna. Nie należy się w pełni nią sugerować. Tym bardziej, że brakuje kilka nowszych modeli, przy czym pojawiają się poprzednicy tych urządzeń. Myślę jednak, że spora część tej listy z pewnością się potwierdzi, ale bez dwóch zdań wykluczyłbym z niej Redmi Note 4 oraz 4X – wsparcie dla nich już się zakończyło.

Pytanie do posiadaczy sprzętu od Xiaomi (lub ich submarek), czekacie na nowe MIUI 12?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!