Strona główna Aktualności Najprawdopodobniej poznaliśmy pełną listę smartfonów, które otrzymają MIUI 11!

Najprawdopodobniej poznaliśmy pełną listę smartfonów, które otrzymają MIUI 11!

-

Patrząc po opiniach na temat MIUI, tę nakładkę można kochać albo nienawidzić. Osobiście bardzo ją lubię, a od niedawna przesiadłem się na smartfona właśnie z tą nakładką. Już od jakiegoś czasu wiadomo, że Xiaomi pracuje nad jej nową wersją, a teraz do sieci wyciekła prawdopodobnie pełna lista urządzeń, które mogą na nią liczyć.

W zasadzie, tego można było się spodziewać

Już w styczniu pojawiły się pierwsze dokładniejsze informacje, iż prace nad MIUI 11 już trwają. Nie wiadomo jednak, co dokładnie ulegnie zmianie. Mówi się, że będzie jeszcze szybsze i inteligentniejsze, niż dotychczas. Krążą też pogłoski, że planują jakąś rewolucję w designie, lecz średnio mi się chce w to wierzyć. Nie wiem jak wam, ale mi by się to osobiście nie spodobało, gdyż podoba mi się bardzo jej aktualny wygląd. Jest bardzo przejrzysta i prosta.

Wracając jednak do samej listy urządzeń, które mają ją otrzymać, to w zasadzie nie ma nic zaskakującego. Chociaż, jest jedna ciekawostka, która potwierdza pewne przypuszczenia. Jeśli chodzi serię Redmi (oraz samą markę Redmi), to te modele mają dostać MIUI 11:

"<yoastmark

Wśród nich znalazł się też pewien model nazwany Hongmi Note Peo. Kompletnie nie wiem, co to jest, tak więc pozostawiam go jako pewnego rodzaju ciekawostkę.

Zobacz też: Xiaomi Mi 9 także pojawi się w przezroczystym wariancie

Tak natomiast prezentuje się pełna lista urządzeń z serii Mi:

mi mix 3
Mi Mix 3

Na koniec tej listy pozostawiam wam taki smaczek, jak Mi 9. Tym samym potwierdza się, że możemy się już niedługo spodziewać jego premiery. Jestem wręcz pewien, że ujrzymy go już na targach MWC 2019. Jednakże, nie brakuje wam tu czegoś? Nie mówię tu o smartfonach, o których producent mówił, iż ich wsparcie zostaje zakończone. Mam ty na myśli POCOPHONE F1. Całkiem nowy model, który cieszy się dość sporą popularnością ze względu na świetny stosunek ceny do wydajności. Dziwne, że nie znalazł się on na tej liście. No nic, pozostaje nam jedynie czekać do oficjalnego ogłoszenia listy przez producenta.

Co sądzicie o MIUI? Mieliście styczność z tą nakładką?
ŹródłoSami Luo

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej